HAKKIMIZDA

BİZİM HİKAYEMİZ;


Koray EMNİYETLİ

İşimde adımı ve soyadımı kullanmamın verdiği güven ile sizin gibi değerli kişilere 2009 yılından bu yana keyif alarak hizmet vermekteyim. Fotoğrafçılıkta işimin temeli, tutkum olan otomobilleri çekmek ile başladı ve bu işi akabinde farklı alanlara yaymaya başladım, şimdilerde sizlerin ihtiyacı olan birçok şeyi en profesyonel şekilde sergilemeye devam ediyorum ve beraberinde ayrı olarak gerekli ve yeterli profesyonel ekipmanlar ile ürün ve katalog, etkinlik için fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyorum.


Emrah YILDIRIM

Uzun yıllar çeşitli ajans ve baskı merkezlerinde çalışmanın verdiği tecrube ve deneyimlerim ile yapacağım tasarımların baskı öncesini ve baskı sonrasını düşünerek ve karşıma çıkabilecekleri önceden bilerek tasarım yapıyor ve kusursuz hizmet sunuyorum. Tek bir sektöre bağlı olmaksızın hemen hemen her sektöre uygun ve standardın üzerinde tasarımlar ile siz değerli müşterilerimin memnuniyetini ön planda tutuyorum.

Amacımız sizi alışılagelmiş reklam & tanıtım hizmetlerinden, tasarımlardan, fotoğraf & tanıtım filmlerinden, etkinlik hizmetlerinden kurtarmak ve hayal ettiğiniz gibi bir hizmet vermek.

image
image