HİZMETLER

GÖRSELLİK HİZMETLERİ;


Web siteleriniz yada yaptırmak istediğiniz kataloglar için ürünlerinizin fotoğrafları profesyonel ekipmanlar ile ürün çadırı ve ışık sistemleri dahilinde fotoğraflandırılmaktadır.
En mutlu gününüzde kaliteli fotoğraflar isterseniz kesinlikle doğru adrestesiniz!
Aslında bu işe giriş sebebim, tutkum olan otomobilleri fotoğraflamak en büyük zevkim diyebilirim ! Gündüz, gece, yolda giderken, otoparkta yada özel bir mekanda, nasıl isterseniz özel bir otomobiliniz varsa benim fotoğraflarımla daha özel hale geleceğinden emin olabilirsiniz!
Özel etkinlik, konser, iş yemeği, tanıtım organizasyonu v.b. işlerinizde etkinlik süresi boyunca fotoğraf çekim hizmetleri sağlanır.
Firmanız için uygun bütçeli ve profesyonel tanıtım filmi hizmeti verilmektedir.

PROFESYONEL REKLAM AJANSI HİZMETLERİ;


Firmanızı sektörünüzde bir adım önde tutabilmek için size özgü renkler ile oluşturduğumuz 'Kurumsal Kimlik' hizmeti ile firmanızda dökümantasyon sisteminize kolaylık sağlıyoruz. Sıradışı katalog tasarımlarımız ile ürünlerinizi doğal vitrinlerde sergilemenize yardımcı oluyoruz. Broşür, Insert, Afiş, Promosyon vb gibi matbaa hizmetlerinizi kısa süre içinde tasarlıyor ve basılı ürünlerin teslimatını gerçekleştiriyoruz.
Mobil, tablet ve PC uyumlu dinamik web sayfaları tasarlıyor ve size özgü renkler ile alışagelmiş olduğunuz sayfaların bir tık ötesinde hizmet sunuyoruz. Masaüstü ve web yazılım çözümlerimiz ile firma içi ürün takip sistemleri yazıyor ve isteğe özel programlar oluşturuyoruz.
Konsept ışıklı ve ışıksız tabela, kutu harf, branda, araç giydirme ve cephe giydirme gibi hizmetlerin tasarımlarını yapıyor ve uyguluyoruz.
Son teknoloji ürünü ekipmanlarımız ve profesyonel kadromuz ile firmanızın A'dan Z'ye vermiş olduğu tüm hizmetleri kapsayan veya isteğe bağlı tanıtım filmleri çekiyor ve animasyon filmleri hazırlıyoruz.
Firmanıza özgü sosyal mecralarda sayfalar oluşturuyor ve size özel tasarımlar ile giydirtikten sonra, günlük, haftalık ve aylık periyotlarda düzenli olarak paylaşımlar yaparak marka değerinizin artmasını sağlıyoruz.